Щоденник Літньої школи

«СВІТ ДИТИНСТВА»

ВІВТОРОК 12.06.

Місце проведення: Запорізький обласний краєзнавчий музей м. Запоріжжя, вул. Троїцька, 29 (зуп. транспорту «Театр ім. Магара»)

Тема дня: «Пошук педагогічних істин….»

9.30-10.00 –  Реєстрація слухачів семінару;  виставка матеріалів кращого досвіду роботи ЗДО Запорізької області «Педагогічний інтенсив»; виставка дитячих робіт обласного фестивалю «Перлинки Запорізького краю»; виставка-продаж художніх виробів авторської студії «Мері Поппінс».

10.00-10.20Відкриття та привітання учасників проблемного семінару

Мордовський М.М., директор Запорізького обласного краєзнавчого музею.

Музичне вітання: «Країна дитинства» - арт-група музичних керівників ЗДО міста Мелітополь; зразковий художній колектив - ансамбль естрадно-спортивного танцю "Міраж" (кер. Вегеліна М.В., хореограф Черномазов О.Ю.) позашкільного навчального закладу "Центр дозвілля дітей та юнацтва Вознесенівського району" Запорізької міської ради Запорізької області;

Устименко О.С., спеціаліст відділу дошкільної, початкової, загальної середньої освіти  Департаменту освіти і науки Ззапорізької обласної державної адміністрації;

Вітковська Н.В., заступник директора - начальник управління з питань розвитку освіти Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради;

Казачук А.В., кандидат філософських наук, в.о. ректора  КЗ «ЗОІППО»  ЗОР.

10.20 – 12.00Пленарне засідання семінару

Гура Т.Є., доктор психол. наук, професор, проректор з наукової і міжнародної діяльності КЗ «ЗОІППО» ЗОР. Гра як інструмент розвитку дитини та дорослого.

12.00 - 12.20 Кава-брейк

12.20 - 14.25 Тренінг-знайомство

Шукаємо друзів (вправа Знайомтесь, це ми…)

Тренери: Байєр О.М., канд. психол. наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР; член ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти»;

Півненко Ю.В. канд.. пед. наук. доцент кафедри РПЗСЖ КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

14.25 – 15.00

Екскурсії тематичними залами  Запорізького обласного краєзнавчого музею. Від старовини Олександрівська до сучасного Запоріжжя.

14.45  – 15.15 Обід

Екскурсії містом. Проспект Соборний – Запоріжжя вечірнє.

Фото для завантаження

СЕРЕДА 13.06

З нами працюють: цифрове видавництво МЦФЕР;  видавництва «Мандрівець» та «Ранок»

Місце проведення: м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 57-А. І корпус ЗОІППО (аудиторії №; 35; 36;46)

Пошук дня:

• облаштування сучасного простору в ЗДО для гри, творчості, релаксу та навчання;
  • сучасним дітям – сучасні педагогічні інновації  (інтелект і здоров’я);
  • квазі-ідеї в педагогіці

8.00.Smart-зарядка на свіжому повітрі

8.30 –   9.10

9.10 – 9.50

Воркшоп (ауд. №46):

VemaKids для дошкілля:

все для щасливого розвитку і навчання дитини

Модератори: Талтанова О.Є., психолог-методист і Щедров О.В. - менеджер  VemaKids

Майстер-клас (ауд. №35):

Моделювання освітнього простору в ЗДО

Тренер: Погрібняк Н.В., старший викладач кафедри дошкільної освіти.

9.50 –  10.00 - перерва

10.00 - 13.00 (з перервою на каву-брейк 11.20  –  11.40)

Воркшоп (ауд. №35):

Діти нового покоління  - як зрозуміти і взаємодіяти.

Тренер: Півненко Ю.В. канд. пед. наук. доцент кафедри РПЗСЖ КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

Відео-презентація оздоровчого простору в ЗДО: (здобутки експериментального майданчику на базі КДНЗ м. Дніпрорудне №7 «Теремок» зав. Ушакова М.В.).

Майстер-клас (ауд №36):

Stem-освіта, БКДО в Україні та розвиток сенсорно-пізнавальної діяльності і творчості дитини і дорослих в освітньому просторі ЗДО. (Стем-середовище). Відео.

Тренери: Байєр О.М. канд. психол. наук, доцент, завідувач КДО;  Якуба  С.В., ст. викладач КДО  ЗОІППО. Асистент: Захаренко С.М., вихователь ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №262 «Олімпієць» Запорізької міської ради

13.00 –  13.10 перерва

13.10  –  14.30 спортивна зала

Майстер-клас: Нова фізкультура для нового покоління

Аксьонова О.П., канд. пед. наук, завідувач кафедри РПЗСЖ ЗОІППО

Виїзна екскурсія з обідом до центру зеленого туризму АКВАЗОО Петрополь

ЧЕТВЕР 14.06

Місце проведення: м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 57-А, І корпус ЗОІППО (аудиторії №46; 35;)

Пошук дня:

• художньо-творчий розвиток дитини і дорослих;
  • гра та навчання в освітньому просторі ЗДО;
  • квазі-ідеї в педагогіці

8.00Smart-зарядка на свіжому повітрі.

«Надихаємо на творчість». Шульга Л.М., ст. викладач кафедри дошкільної освіти

9.30 – 9.35 перерва, перехід до актової зали

9.35-9.55 Авторська міні-презентація Яковенко Л.В., поетеси, автора посібників для дошкілля і представника видавництва «Ранок». «Книжкова полиця для дитинки»

9.55-10.00 перехід до аудиторій

10.00 – 12.00, 12.20 -14.20

з великою перервою 12.00 – 12.20 на каву-брейк

Майстер-клас (ауд. №35):

«LEGO – безмежний світ гри» та інструмент розвитку, навчання та партнерської взаємодії дорослих з дитиною.

Шуляк О.  тренер проекту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння  між Міністерством освіти і науки України  та The LEGO Foundation (Королівство Данія).

Рефлепрактикум (ауд. №36):

Тренери: Байєр О.М., канд. психол. наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР; Афанасьєва Т.О., канд. психол наук, доцент, завідувач кафедри менеджменту освіти та психології   КЗ «ЗОІППО»  ЗОР.

Зворотній зв'язок: заповнення анкет

14.20 – 15.00  Актова зала

ПЕДАГОГІЧНИЙ КВЕСТ - 2018: ПІДСУМКИ

«Мультибус» пошуки педагогічних  істин; квазі-ідеї: відмовляємося від того, що не працює; підсумкова рефлексія «Як це було»

Вручення сертифікатів участі слухачам «Літньої школи 2018»

15.00 -15.30   Обід

15.00 – 16.00    Екскурсії для бажаючих: Запорізький обласний художній музей. Експозиція виставки робіт художників. Музей «Запорізька Січ» на о. Хортиця.

з 16.00      Від’їзд учасників Літньої школи.

До нових зустрічей!!!

Фото для завантаження