Обговорення, враження, побажання...

• #2

Инна (Суббота, 23 Июнь 2018 11:27)

Огромное спасибо кафедре дошкольного образования за насыщенную, интересную, полезную, актуальную программу Летней школы для взрослых в 2018г. Как всегда есть чему поучиться у коллег.
    Просьба, выложите, пожалуйста, презентацию к выступлению О.Н.Байер по теме «Сучасне навчання дорослих. Шукаємо істини та квазі-ідеї в педагогіці"

• #1

Наталья (Вторник, 19 Июнь 2018 06:16)

На Летней школе была впервые. Попала чудом и попала в чудо! Замечательный формат встречи профессионалов, активного взаимодействия в позитиве. Спасибо организаторам за содержательность и эффективность!!!

Комментарии: 4 (Дискуссия закрыта)
  • #4

Ірина Хижня, м. Суми (Понедельник, 26 Июнь 2017 08:00)

Літня школа всіх скликає
    Знову дошкільнят єднає.
    Делегація із Сумщини
    Радо Вас усіх вітає.
    Тож бажаємо Вам щастя й миру,
    Щоб Літня школа Ваша процвітала,
    Про Сумщину теж не забувала,
    Хвилинки радості всім дарувала.
    І на добру згадку пісню Вам співаємо,
    Щастя й миру усім бажаємо.
    Неба Вам, неба Вам ясного.
    Сонця Вам, сонця золотого,
    Чистої, чистої криниці.
    Літньої, літньої водиці.
    Щастя Вам, щастя і добра
    Бажаємо на довгії літа.
    Радості, радості й любові,
    Щирості, щирості у слові.
    Хай для Вас розквітають квіти,
    Люблять Вас і шанують діти.
    Тож на добру згадку квітку Вам даруємо,
    Хай вона росте, й радість Вам несе!

• #3

Алла Фролова, м.Покров, Дніпропетровської області (Суббота, 17 Июнь 2017 20:20)

Літня школа 2017 - цінний досвід живого спілкування з однодумцями, фахівцями найвищого рівня, можливість отримати відповіді на свої численні Як?, Чому?, Навіщо? від науковців. Океан позитиву, море вражень, нові знання. З успіхом закінчила другий клас найкращої в світі школи, з нетерпінням чекатиму на запрошення в наступному році!

• #2

Ганна, Запоріжжя (Суббота, 17 Июнь 2017 16:58)

Літня школа - 2017 принесла багато вражень, позитиву та можливостей замислитись, чи тією дорогою ми крокуємо в дошкільній освіті. Вона сприяла насиченню розуму, душі та тіла. Починаючи від портрету сучасного дошкільника - грамотія, майстер-класів, діалогів про ціннісні орієнтації, нових технологій та професійного спілкування - все було цікавим та сприяло професійному зростанню. Хочеться побажати аби квазі-ідеї залишилися в минулому. Давайте займатися розвитком здібностей дошкільнят, а не пошуком їх обдарованості. Так і подати в Міністерство))) Сподіваюсь на зустріч в наступному році.

• #1

Олена, м.Запоріжжя (Четверг, 15 Июнь 2017 19:57)

Щиро дякуємо за цікавий семінар. Багато нового пізнали, зустрілися з надзвичайними людьми - науковцями і практиками. Вдячні організаторам семінару. Мріємо про участь у наступній школі.