Дошка оголошень

16.06.2023

Шановні колеги, дякуємо за активну участь у навчанні! Покликання на СЕРТИФІКАТИ УЧАСНИКІВ Літньої школи. Покликання на СЕРТИФІКАТИ СПІКЕРІВ. Бажаємо Вам гарного відпочинку й перемоги України!

15.06.2023

Шановні колеги, щиро дякуємо за активну участь у навчанні! Сертифікати учасників будуть надіслані на Ваші поштові адреси, а посилання - розміщено на цій сторінці. Бажаємо Вам гарного відпочинку і перемоги України!

14.06.2023

Шановні колеги, запрошуємо Вас доєднатися з привітанням на спільній дошці Літньої школи 2023. Вхід за посиланням:   https://padlet.com/onbzoippo/2023-h90l9i48yxmhrt4a

Натискайте на жовте коло з плюсиком у нижньому куті справа і додавайте свій пост!

14.06.2023

Друзі! Для участі у майстер-класах, які відбудуться 15.06 просимо підготувати наступні матеріали:

1.     Серветки;

2.     Коктейльні трубочки;

3.     Паперовий стаканчик;

4.     Медична рукавичка;

5.     Пакет;

6.     Конструктор (будь-який);

7.     Вата;

8.     Олівці;

9.     Ножиці;

10.   Дріт;

11.   Нитка або тонка резинка;

12.   Намистини або макарони з прямими отворами (декілька штук).

13.06.2023

Друзі! Сподіваємось, що перший день Літньої школи був для Вас позитивним, цікавим та інформативним. Завтра на Вас чекають зустрічі з педагогами, які є  майстрами натхнення в галузі  мистецтва. Для участі в майстер-класах просимо підготувати предмети для творчості: 2 аркуші паперу, олівці, фломастери або різноколірний папір, ножиці, клей. На Вас чекає неймовірна подорож у світ мистецтва! До зустрічі!

12.06.2023

Шановні колеги! Нагадуємо про підтримання ЖОВТОГО дрес-коду в одязі та аксесуарах для участі в Майстер-класі  “Сесія-знайомство з програмою соціально-емоційного розвитку дітей “Peppy Pals (Веселі друзі)”